Kontaktai

Kyla klausimų?

Laikotarpis nuo 16 savaitės pradžios iki 42 savaitės pabaigos imtinai. Esant palankioms oro sąlygoms sezono pradžia gali būti paankstinta ir sezono pabaiga nukelta vėlesniam terminui. Atsižvelgiant į oro sąlygas dažniausiai sezonas pradedamas balandžio 1 dieną ir užbaigiamas spalio 31 dieną.

Ne. Registruojantis būtina pateikti banko kortelės duomenis, kuri galioja bent 30 (trisdešimt) dienų nuo narystės ar 3 dienų bilieto užsakymo dienos.

Užstatas rezervuojamas vieninteliu atveju, kai įsigyjamas 3 dienų bilietas terminale. Jeigu dviratis negražinamas per 24 valandas, pasiliekame teisę nuskaičiuoti 159 € baudą nuo tavo registruotos banko kortelės.

Registruojantis sukuriama laikina narystė, kol bus atliktas mokėjimas iki galo. Neatlikus mokėjimo, laikini duomenys automatiškai iš sistemos ištrinami valandos laikotarpyje.
Iš karto bandant sukurti naują narystę, matysi pranešimą apie jau esančius duomenis. Gali įsigyti narystę iš naujo vėliau arba registracijos metu vardą, pavardę rašyti kitaip nei prieš tai registruojantis (lotyniškais ar lietuviškais rašmenimis).
Rekomenduojame mokėjimą atlikti MasterCard arba VISA banko kortele. Banko kortelės galiojimas turi būti ilgesnis negu mėnuo. Banko kortelė turi būti registruota „Saugaus pirkimo internetu” programoje. Užregistruoti gali prisijungęs prie bankininkystės, pasirink pageidaujamą savo banko kortelę ir uždėk varnelę. Atlikus šiuos veiksmus, nebeturėtų kilti problemų atsiskaitant banko kortele.

SVETAINĖJE www.cyclocity.lt :
1. Prisijunk prie narystės paskyros;
2. Mano narystės skiltyje pasirink PAPILDYTI;
3. Kredituoti sąskaitą gali:
a. Noriu įnešti pinigų į savo sąskaitą (1€, 5€, 10€)
b. Išlyginti balansą (pasidengs visa minusinė suma)
4. Suvedami banko kortelės duomenys pagal nurodymus.
TERMINALE:
1. Pridėk narystės kortelę;
2. Įvesk PIN kodą;
3. Pasirink „Kredituoti mano paskyrą (spausk 5);
4. Išsirink norimą sumą (3€, 5€, 10€) arba išlyginti balansą;
5. Sek terminalo nurodymus.

Terminale prisijunk prie savo paskyros ar 3 dienų bilieto ir tau bus suteikta papildomai 15 nemokamų minučių, kad nuvyktum į artimiausią nuomos punktą, kuriame yra laisvų stovų dviračiui grąžinti. Kiekviename terminale yra žemėlapis, kuriame galėsite rasti kitą artimiausią nuomos punktą.

Nedelsiant panešk Policijai ir Klientų aptarnavimo centrui telefonu 880022008. Pakviesime dviračių techniką į pagalbą, kuris padės pasirūpinti tavo sveikata, saugumu ir dviračiu. Kol dviratis neprirakintas prie stovo, esi už jį atsakingas.

Neradai atsakymo? Susisiek su mumis:

Klientų aptarnavimo linija dviračių sezono metu 880022008.

Laukai pažymėti (*) turi būti užpildyti

Nauja galimybė padovanoti pasirinkto tipo ilgalaikę „Cyclocity Vilnius“ narystę savo artimajam, draugui, kolegai ar pažįstamam.