Kainos

Pirmosios 30 minučių visada yra nemokamos

Nesvarbu, kokią narystę įsigysi, kiekvienos kelionės pirmosios 30 minučių visada yra nemokamos, o kelionių kiekis – neribojamas! Dviračiu naudojantis ilgiau nei 30 minučių, taikomi nustatyti nuomos mokesčiai.

Sezono narystė

Gali naudotis paslauga už 19,90 € užsiregistravęs „Cyclocity Vilnius“, „Vilniečio“ arba kito mūsų partnerio kortele. Aktyvuoti narystę terminale galėsi iš karto.

Narystė galioja 1 (vienerius) kalendorinius metus nuo narystės įsigijimo momento.

Sezono jaunimo narystė (nuo 14 iki 26 metų)

Jaunimas nuo 14 iki 26 metų (registruojantis būtina pateikti asmens amžių įrodantį dokumentą) gali naudotis paslauga už 13,90 € užsiregistravęs  „Cyclocity Vilnius“, „Vilniečio“ arba kito mūsų partnerio kortele. Narystės patvirtinimas ir aktyvacija gali užtrukti iki 2 darbo dienų.

Narystė galioja 1 (vienerius) kalendorinius metus nuo narystės įsigijimo momento.

30 dienų narystė

Paslauga gali naudotis už 3,90 € užsiregistravęs „Cyclocity Vilnius“, „Vilniečio“ arba kito mūsų partnerio kortele. Aktyvuoti narystę terminale galėsi iš karto.

Narystė galioja 30 parų nuo narystės įsigijimo momento arba iki sezono pabaigos.

3 dienų bilietas svetainėje

Naudokis paslauga už 2,90 €. Užpildžius narystės registracijos formą, elektroniniu paštu iš karto gausi 3 dienų bilieto informaciją.

Įsigyjant 3 dienų bilietą internetu užstatas nerezervuojamas. Registracijos formoje galima pasirinkti 3 dienų bilieto galiojimo pradžios datą ir laiką (bet kurią dieną ir laiką dviejų savaičių laikotarpyje). Bilietas galioja 72 valandas nuo įsigijimo arba pasirinkto laiko.

3 dienų bilietas terminale

Įsigyjant bilietą terminale, banko kortelės sąskaitoje rezervuojamas 159 € užstatas. Pasibaigus 3 dienų bilieto galiojimo laikotarpiui, nuo banko kortelės sąskaitoje rezervuotos 159 € sumos bus nurašyta suma, atitinkanti 3 dienų bilieto kainą 2,90 € ir paslaugos mokesčiai, susikaupę per 3 dienas. Likusios pinigų sumos rezervacija bus panaikinta praėjus ne ilgesniam kaip 30 dienų laikotarpiui.

3 dienų bilietas (įsigytas terminale) galioja 72 valandas nuo įsigijimo momento.

Sezono narystė verslui

Verslo įmonėms siūlome įsigyti „Cyclocity Vilnius“ narystes kaip skatinamąją priemonę savo darbuotojams. Dėl specialaus pasiūlymo kreiptis el. paštu info@cyclocity.lt.

Sezoninė narystė kainuoja 19,90 €, kai įmonė įsigyja daugiau negu 5 narystes, taikomos nuolaidos.

Narystė pradės galioti, kai registracijos metu bus panaudotas prisijungimo kodas.

Padovanok narystę!

Nauja galimybė padovanoti pasirinkto tipo ilgalaikę „Cyclocity Vilnius“ narystę (sezono, sezono jaunimo ar 30 dienų) savo artimajam, draugui, kolegai ar pažįstamam.

Dėl detalesnės informacijos kreipkis el. paštu info@cyclocity.lt. Pasirinkto tipo narystės mokestį apmokėk pavedimu ir gauk narystės prisijungimo kodą, įpakuotą į laišką DOVANĄ.

Narystė pradės galioti, kai registracijos metu bus panaudotas dovanų gautas prisijungimo kodas.

Pirmyn! Pasirink sau tinkamą pasiūlymą

ir prisiregistruok dabar: tai lengva, greita ir saugu!

Kelionės kaina

Pirmosios 30 minučių NEMOKAMAI

Pirmosios 30 minučių (kelionių skaičius neribotas)

Antrasis 30 minučių laikotarpis

Trečiasis 30 minučių laikotarpis

Ketvirtasis ir visi kiti 30 minučių laikotarpiai

Apskaičiuok kelionės kainą

Atkreipkite dėmesį

Paslauga gali naudotis įsigijęs narystę arba 3 dienų bilietą  ir nepapildęs savo „Cyclocity Vilnius“ balanso (su 0 € balansu sąskaitoje). Jei nuomojiesi dviratį (-čius) ilgiau nei 30 minučių, galėsi naudotis tol, kol „Cyclocity Vilnius“ paskyros balansas nepasieks – 2,90 € lygio. Pasiekus blokavimo lygį (-2,90 €), nebegalėsi išsinuomoti dviračio, kol nepapildysi savo paskyros. Neišlyginus minusinio balanso, kiekvieno mėnesio 25 dieną bus automatiškai nuskaitoma pravažinėta suma nuo tavo priregistruotos banko kortelės sąskaitos.

Jeigu dviratis negrąžinamas per 24 valandas, jis laikomas prarastu ir yra taikoma 159 € bauda. Sumokėjus baudą, neįgyjama nuosavybės teisė į dviratį, kurį stengsimės susigrąžinti visomis išgalėmis.